Bestseller

Maxcarp boilies v dipu 21 mm 300ml, - Red Rag-Brusinka,Krill,Losos

Boiles na rychlé a efektivní chytání.
Zobrazit více
125 Kč
Dočasně nedostupné

Hlídat dostupnost produktu

katalogové číslo: 000184
Značka:Max Carp
popis
parametry
soubory a odkazy

Maxcarp Neobsahuje žádné e-konzervanty či objemové suroviny. Excelentní řada hotového boilies vyrobeného technologií BIO-NATUR.Zvýšená atraktivita tohoto boilies je díky speciálnímu enzymatickému dipu,ve kterém jsou tyto výjimečné nástrahy naloženy. Toto fenomenální boilies je opravdový klenot, který vychází z úspěšné řady mraženého boilies. Tedy má  vyvážený obsah prvotřídních rybích mouček (více jak 50%), extraktů, mléčných proteinů, enzymů, koření, tepelně upravených ptačích zobů, konopí.Obsahuje celá vejce včetně skořápek, vybrané kombinace exklusivních esencí a kvalitních tekutých potrav.Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály. Je vhodný i na zabahněné úseky vod.
Obsahuje GLM extrakt a játrový prášek v množství 6%.
-Průměr boilies je 21 mm
-Balení v praktických dózičkách
-Před nastražením doporučujeme protřepat dózičkou, aby se boilies ještě více zvýraznilo enzymatickým dipem.

Max carp Anabolic drug.
Největší předností tohoto boilies je jeho přírodní chuť a nezaměnitelná vůně, která z něj dělá neokoukanou a velmi úspěšnou nástrahu. Anabolic drug je založeno na aktivním uvolňování složek z organismů jako je mušle,slávička,krab,losos a úžasně vonících jater.

Použití našeho fresh boilies těsta je mnohostranné a přitom velice jednoduché:
- můžete jej napíchnout přímo na háček
- použít na vlasovou metodu
- nebo jí obalit vaše boilies. Obzvláště obalení boilies „těstíčkem“ je velice účinné, protože postupně dochází k uvolňování potravních signálů a i když kapr moc krmení nepřijímá, většinou takovéto nástraze podlehne. Je to naše tajná zbraň při závodech.

Maxcarp A1-ROLL - absolutně netradiční boilies ze směsi rybích mouček té nejvyšší kvality a kořeněných složek zaručují pro kapry „neokoukaný“ a neodolatelný zdroj potravy, ke které se budou neustále vracet. Vhodný na všechny typy vod.
- kombinace játrových, rybích (vůně rybího masa) a kořeněných složek
- vlajková loď Max carp
- celoroční nástraha s nejlepšími účinky při teplotě vody nad 10 st. C

Převratná a originální nástraha, která je „nejnašlapanější“ verzí našich boilies mixů obohacených o originální activátory (nejkvalitnější esenční, chuťové, energetické a výživné složky). Boilies těsto je již namícháno a je určeno k okamžitému použití při lovu bez jakýchkoliv úprav.

Boilie Maxcarp fruit drug-tropické ovoce.

Celoročně a velmi rychle účinné boilies, které je postaveno na enzymatických rybích moučkách, hydrolyzátech a snadno stravitelných mléčných proteinech. Obsahuje krabí extrakty a neokoukané chuťové stimulátory. Tekuté složky jsou sestaveny z exkluzivních přírodních esencí, které se uvolňují při každé teplotě vody. Chuťová a esenční podmanivost tohoto boilies je podpořena třemi esenciálními oleji.
 Vzhledem k vysokému podílu ve vodě rozpustných extraktů je zaručena i jeho dlouhodobá účinnost. Kombinace esencí sladký pomeranč, tropické ovoce (banán, ananas,….), švestka + 3 esenciálních olejů.Ve finální fázi výroby - t.j. po uvaření, je boilies máčeno ve speciální enzymatické lázni, díky čemuž dochází k intenzivnějšímu vysílání přírodního potravního signálu.Výrazné aroma uzrálého pomeranče a sladkého banánu podpořeného esenciálním olejem dělají z této nástrahy jednoznačného "univerzálního" favorita, který bude top nástrahou zejména v chladném období roku.Neobsahuje žádné e-konzervanty či objemové suroviny.Excelentní řada hotového boilies vyrobeného technologií BIO-NATUR! Zvýšená atraktivita tohoto boilies je díky speciálnímu enzymatickému dipu, ve kterém jsou tyto výjimečné nástrahy naloženy. Toto fenomenální boilies je opravdový klenot, který vychází z úspěšné řady mraženého boilies. Tedy má vyvážený obsah prvotřídních rybích mouček (více jak 50%), extraktů, mléčných proteinů, enzymů, koření, tepelně upravených ptačích zobů, konopí. Obsahuje celá vejce včetně skořápek, vybrané kombinace exklusivních esencí a kvalitních tekutých potrav.Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály.Je vhodný i na zabahněné úseky vod. Obsahuje GLM extrakt a játrový prášek v množství 6%.
• průměr boilies je 21 mm

Boilie maxcarp liver drug játra,cibule,pepř.

Fenomenální boilies z dílny Max carp.Nelze ho nazvat jinak, než klenot.Kořeněná originální nástraha, která je doslova našlapaná tím nejkvalitnějším játrovým práškem, GLM extraktem a enzymatickými hydrolyzovanými moučkami.Neobsahuje žádné objemové suroviny!Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály, které na kapry působí jako „liver drug – játrová droga“.Boilies pro opravdové profesionály, kteří nepřipouští žádné kompromisy. Až si k němu přičichnete a vyzkoušíte ho u vody, tak se Vám navždy po paměti zakóduje název „Liver drug“. Čím déle s ním budete krmit, tím více záběrů na toto boilies bude přicházet. Přirozená intenzivní vůně jater podpořená jedinečnými esenciálními oleji (mexická cibule a červený pepř.Excelentní řada hotového boilies vyrobeného technologií BIO-NATUR!Zvýšená atraktivita tohoto boilies je díky speciálnímu enzymatickému dipu,ve kterém jsou tyto výjimečné nástrahy naloženy. Toto fenomenální boilies je opravdový klenot, který vychází z úspěšné řady mraženého boilies. Tedy má vyvážený obsah prvotřídních rybích mouček (více jak 50%), extraktů, mléčných proteinů, enzymů, koření, tepelně upravených ptačích zobů, konopí.Obsahuje celá vejce včetně skořápek, vybrané kombinace exklusivních esencí a kvalitních tekutých potrav.Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály. Je vhodný i na zabahněné úseky vod. Obsahuje GLM extrakt a játrový prášek v množství 6%.
-průměr boilies je 21 mm

RED-RAG boilies
Velmi dlouho maxcarp hledal komponenty, které budou mít velkou uvolňovací schopnost i ve velmi studené vodě a přitom jejich smícháním vznikne směs s velkým obsahem živočišných proteinů, které budou snadno stravitelné.Vhodným doplněním esenčního spektra, brusinka+krill+losos docílili celoroční účinnosti.Vyzkoušejte a budete velmi mile překvapeni, co toto boilies dokáže!Vynikající i do velmi studené vody.Díky esencím krill a losos funguje i ve velmi teplé vodě. Tedy před sebou máte univerzální celoroční boilies.Excelentní řada hotového boilies vyrobeného technologií BIO-NATUR!Zvýšená atraktivita tohoto boilies je díky speciálnímu enzymatickému dipu,ve kterém jsou tyto výjimečné nástrahy naloženy. Toto fenomenální boilies je opravdový klenot, který vychází z úspěšné řady mraženého boilies. Tedy má vyvážený obsah prvotřídních rybích mouček (více jak 50%), extraktů, mléčných proteinů, enzymů, koření, tepelně upravených ptačích zobů, konopí.Obsahuje celá vejce včetně skořápek, vybrané kombinace exklusivních esencí a kvalitních tekutých potrav.Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály. Je vhodný i na zabahněné úseky vod. Obsahuje GLM extrakt a játrový prášek v množství 6%.
-průměr boilies je 21 mm
 
Maxcarp Gold squid.
Pálavská oliheň Je velmi dobře známo, že kapři vůni a chuť olihní doslova milují. Proto vytvořil max carp nástrahu, která je založena právě na prvotřídních moučkách z těchto mořských živočichů. Základový boilies mix je sám o sobě výrazně aromatický, ale ještě doplnili 2 esencemi Squid octopus (každá na jiném nosiči, abychom zabezpečili celoroční účinnost), esenciálním olejem Black pepper a neokoukaným, velmi aromatickým Curry. Ďábelská kombinace i na ty nejopatrnější kapry!Neobsahuje žádné e-konzervanty či objemové suroviny.Gold squid = squid octopus (oliheň) + black pepper (černý pepř) + curry (kari).Excelentní řada hotového boilies vyrobeného technologií BIO-NATUR!Zvýšená atraktivita tohoto boilies je díky speciálnímu enzymatickému dipu,ve kterém jsou tyto výjimečné nástrahy naloženy. Toto fenomenální boilies je opravdový klenot, který vychází z úspěšné řady mraženého boilies. Tedy má vyvážený obsah prvotřídních rybích mouček (více jak 50%), extraktů, mléčných proteinů, enzymů, koření, tepelně upravených ptačích zobů, konopí.Obsahuje celá vejce včetně skořápek, vybrané kombinace exklusivních esencí a kvalitních tekutých potrav.Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály. Je vhodný i na zabahněné úseky vod. Obsahuje GLM extrakt a játrový prášek v množství 6%.
-průměr boilies je 21 mm
 
Boilies maxcarp max winter
-oliheň,šveska.Doslova klenot mezi nástrahami. Kombinace esenčního spektra, kterou není třeba dlouze představovat a která poslední dobou úspěšně „drtí“ téměř všechny revíry. Jemná sladká švestka a ostrá oliheň (squid octopus) = tajná zbraň i na ty nejopatrnější kapry. Toto boilies prošlo dynamickou inovací základového boilies mixu, při zachování totožných tekutých složek. Směs jsme doplnili větším množstvím enzymatických mouček z olihní, ančoviček, neodolatelného lososa a originálním mléčným proteinem Lactal-PRO. Boilies vhodné kromě kaprů i na amury. Max winter = sladká švestka + ostrá oliheň.Excelentní řada hotového boilies vyrobeného technologií BIO-NATUR!Zvýšená atraktivita tohoto boilies je díky speciálnímu enzymatickému dipu,ve kterém jsou tyto výjimečné nástrahy naloženy.Toto fenomenální boilies je opravdový klenot, který vychází z úspěšné řady mraženého boilies.Tedy má vyvážený obsah prvotřídních rybích mouček (více jak 50%), extraktů, mléčných proteinů, enzymů,koření, tepelně upravených ptačích zobů, konopí.Obsahuje celá vejce včetně skořápek,vybrané kombinace exklusivních esencí a kvalitních tekutých potrav.Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály.Je vhodný i na zabahněné úseky vod.Obsahuje GLM extrakt a játrový prášek v množství 6%.
 
Maxcarp GARLIC SUNRISE
Ananas,Česnek.Boilies Garlic sunrise bylo od samého začátku vyrobeno tak, aby dokonale pracovalo (uvolňovalo potravní signály) i ve velmi studené vodě. Proto byly použity takové komponenty, které se vyznačují výraznou lákací (schopnost uvolňovat atraktory) a jsou samy o sobě aromatické. A vzhledem k tomu, že se nám i v zimních nástrahách osvědčily rybí moučky, tak ani u tohoto mixu nemohou chybět.A my jsme šli ještě dále a všechny jsme použili v podobě enzymaticky upravených a ve formě hydrolyzátů. Z testování jsme byli mile překvapeni, protože ryby na toto boilies reagují i ve velmi teplé vodě (je třeba ale myslet i na to, že boilies je v létě méně selektivní a jdou na něj i menší ryby). Esenčně se jedná o krásně voňavý a sladký uzrálý ANANAS v kombinaci s výrazným aroma červeného ČESNEKU. Tyto kombinace jsou pro ryby doslova neodolatelné.Po vyzkoušení nám dáte jistě za pravdu.Garlic sunrise = uzrálý ananas + červený česnek.Excelentní řada hotového boilies vyrobeného technologií BIO-NATUR!Zvýšená atraktivita tohoto boilies je díky speciálnímu enzymatickému dipu,ve kterém jsou tyto výjimečné nástrahy naloženy.Toto fenomenální boilies je opravdový klenot, který vychází z úspěšné řady mraženého boilies.Tedy má vyvážený obsah prvotřídních rybích mouček (více jak 50%), extraktů, mléčných proteinů, enzymů,koření, tepelně upravených ptačích zobů, konopí.Obsahuje celá vejce včetně skořápek,vybrané kombinace exklusivních esencí a kvalitních tekutých potrav.Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály.Je vhodný i na zabahněné úseky vod.Obsahuje GLM extrakt a játrový prášek v množství 6%.
-průměr boilies je 21 mm
 
Boilies bugaboo maxcarp
Založeno na aktivním uvolňování složek z fermentovaných organismů, jako je krab, kreveta,.játra.Zejména velmi výrazné aroma kraba (opravdu velmi páchnoucí) z něj dělá neokoukanou nástrahu.Při tom všem si stále zachovává toto boilies přírodní chuť a vůni. Podle dosavadních testů je to velmi rychle a přitom dlouhodobě fungující boilies.Obsahuje velký podíl vynikající moučky z krabů a krevet,pur lososovou moučku, krill, EZT moučku, neokoukané hydrolyzáty a snadno stravitelné mléčné proteiny.Suchá směs je doslova našlapaná GLM a krabím extraktem v celkovém množství 9%. Podmanivost "krabo-játrové" příchutě je zvýrazněna esenciálním olejem Mexikan onion a Red pepper.Opravdový magnet na velké kapry!Vhodný zejména do teplejší vody nad 12 st. C.Excelentní řada hotového boilies vyrobeného technologií BIO-NATUR!Zvýšená atraktivita tohoto boilies je díky speciálnímu enzymatickému dipu,ve kterém jsou tyto výjimečné nástrahy naloženy.Toto fenomenální boilies je opravdový klenot, který vychází z úspěšné řady mraženého boilies.Tedy má vyvážený obsah prvotřídních rybích mouček (více jak 50%), extraktů, mléčných proteinů, enzymů,koření, tepelně upravených ptačích zobů, konopí.Obsahuje celá vejce včetně skořápek,vybrané kombinace exklusivních esencí a kvalitních tekutých potrav.
Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály.Je vhodný i na zabahněné úseky vod.Obsahuje GLM extrakt a játrový prášek v množství 6%.
-průměr boilies je 21 mm
 
Max carp zombie.
Název tohoto boilies přesně vystihuje jeho esenční složku. Skoro až mrtvolný zápach rozkládající se ryby, krevety a kraba, z jehož pozadí vystupuje jemné koření, který je ovšem pro ryby velmi atraktivní. Je to boilies vhodné jak na rychlé chytání, tak díky vyváženému složení i na dlouhodobé výpravy. Vhodné i do studené vody a zabahněných lokalit.Absolutní a nepřekonatelné boilies sezony 2011.Excelentní řada hotového boilies vyrobeného technologií BIO-NATUR!Zvýšená atraktivita tohoto boilies je díky speciálnímu enzymatickému dipu,ve kterém jsou tyto výjimečné nástrahy naloženy.Toto fenomenální boilies je opravdový klenot, který vychází z úspěšné řady mraženého boilies.Tedy má vyvážený obsah prvotřídních rybích mouček (více jak 50%), extraktů, mléčných proteinů, enzymů,koření, tepelně upravených ptačích zobů, konopí.Obsahuje celá vejce včetně skořápek,vybrané kombinace exklusivních esencí a kvalitních tekutých potrav.Díky unikátnímu složení se bezprostředně po vhození do vody začnou vodním sloupcem šířit neodolatelně silné potravní signály.Je vhodný i na zabahněné úseky vod.Obsahuje GLM extrakt a játrový prášek v množství 6%.
-průměr boilies je 21 mm
 
Maxcarp Messiah
Boilie do podzimních vod nejlépe padnoucí.Oliheň v kombinaci s krllem s pomerančovým plodem jednoznačně se osvědčila na pálavských vodách, Labi pískovny a zabahněné lokality,díky tomuto neotřelému boilie mnoho úctyhodných kaprů bylo a je polapeno. Zahraniční vody jsou také odzkoušeny i na tak těžkých vodách jako je Cassien.
Kombinace esencí SLADKÝ POMERANČ, JAPONSKÁ KOI-OLIHEŇ, KRILL a DIVOKÁ RYBA.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (8)

125 Kč
Dočasně nedostupné
125 Kč
Dočasně nedostupné
125 Kč
Dočasně nedostupné
125 Kč
Dočasně nedostupné
125 Kč
Dočasně nedostupné
125 Kč
Dočasně nedostupné
125 Kč
Dočasně nedostupné
125 Kč
vložit do košíku
Skladem na prodejně

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit.Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Povolit Vše
Nastavení
Nepovolovat cookies